Saatesari “Liiprid, mis võiksid kõnelda” on saatesari Haapsalu raudtee taastamisest ja selle vajalikkusest. Päev enne valimisi oli Tallinna Televisioonis eetris “Liiprid, mis võiksid kõnelda” erisaade alapealkirjaga “Valimised 2017”. Seoses valimistega küsisime Haapsalu raudtee taastamise kohta arvamust kõikidelt erakondadelt ja valimisliitudelt. Mis saab Haapsalu raudtee taastamisest edasi pärast Riisipere-Turba lõigu valmimist? Arvamust küsitakse erakondadelt ja valimisliitudelt, kes kandideerivad Haapsalus ja Läänemaal.

Virtsu merepäev 2017. Traditsiooniline suveüritus laada, kontserdi, näituste, paadisõitude ja tantsuga. Terve päeva pakutakse laadal mitmesugust kaupa käsitööst koduõlleni, toimuvad spordivõistlused, meelelahutust pakuvad taidlejad. Mõnusaid kooke ja küpsetisi saab maitsta mitmes kohvikus, võimalus valida päeva parim küpsetis. Süüa-juua pakuvad paljud puhvetid. Huvitavat tegevust jagub nii mõisatalli kui talli ette, kooli aulasse kui ka retrorännakutele mööda Virtsu vaatamisväärsusi. Lastele näomaalingud ja palju muud põnevat tegevust!

2018. aastal tähistas juubelit Eesti suurim auto- ja motovõidusõit Estonian Grand Prix! Suur Võidusõit 2018 toimus Pärnu külje all Auto24 ringrajal. Ühtlasi tähistati viiendat korda toimunud võistlusel 60 aasta möödumist esimese Estonia vormeli valmimisest. Osalejaid saabus siia seitsmest riigist ning starti läks üle sajakuuekümne võidusõiduauto. Mida põnevat sellel päeval näha ja kuulda sai juba erisaates “Suur Võidusõit 2018”! Saade valmis koostöös Tallinna Televisiooniga.

“Stormhunters” on saatesari äikesest ja konvektiivtormidest ning neist, kes seda jahivad – äikesejahtijatest. Saatesari jutustab loo Eesti looduse kurjemast poolest: keskendutakse peamiselt äikesele ja sellega seotud nähtustele nagu pagid, rahe, üleujutused, tormikahjustused, aga tähelepanu pööratakse ka ohutusele. Saatesarja keskmes on inimesed, kes sellisest looduse aspektist huvituvad, seda uurivad ja selle nimel kulutavad palju aega ja vahendeid.

Oleme teinud ka videosi korterite müügiks.