Portfoolio

“Stormhunters” on saatesari äikesest ja konvektiivtormidest ning neist, kes seda jahivad – äikesejahtijatest. Saatesari jutustab loo Eesti looduse kurjemast poolest: keskendutakse peamiselt äikesele ja sellega seotud nähtustele nagu pagid, rahe, üleujutused, tormikahjustused, aga tähelepanu pööratakse ka ohutusele. Saatesarja keskmes on inimesed, kes sellisest looduse aspektist huvituvad, seda uurivad ja selle nimel kulutavad palju aega ja vahendeid.

Saatesari “Liiprid, mis võiksid kõnelda” on saatesari Haapsalu raudtee taastamisest ja selle vajalikkusest. Saadetes näitame puhkamisvõimalusi Haapsalus, Hiiumaal ja Vormsis. Külalisteks on saadetes Haapsalu linnapea Urmas Sukles, Lääne Maavalitsuse arengu – ja planeeringuosakonna juhataja Merle Mäesalu, Riigikogu Haapsalu raudtee toetusgrupi liige Jaanus Karilaid jpt.

Virtsu merepäev 2016. Traditsiooniline suveüritus laada, kontserdi, näituste, paadisõitude ja tantsuga. Terve päeva pakutakse laadal mitmesugust kaupa käsitööst koduõlleni, toimuvad spordivõistlused, meelelahutust pakuvad taidlejad. Mõnusaid kooke ja küpsetisi saab maitsta mitmes kohvikus, võimalus valida päeva parim küpsetis. Süüa-juua pakuvad paljud puhvetid. Huvitavat tegevust jagub nii mõisatalli kui talli ette, kooli aulasse kui ka retrorännakutele mööda Virtsu vaatamisväärsusi. Lastele näomaalingud ja palju muud põnevat tegevust!

Oleme teinud ka videosi korterite müügiks.