LMVK 14. episoodi eetriaeg!

Saatesarjal „Liiprid, mis võiksid kõnelda” ilmub aastavahetusel 31. detsembril kell 20:00 ALO-TV-s selle aasta viimane 14. episood. Saatesari „Liiprid, mis võiksid kõnelda” on telesaade Haapsalu raudtee taastamise toetuseks.

Oleme meeskonnaga tegelenud Haapsalu raudtee taastamise teemaga varsti juba kolm aastat, selle aja sees oleme olnud sarja algus aegadel internetis YouTube’i EPRD kanalis, siis lühiealises telekanalis Kanal 8-s, seejärel samuti internetitelevisioonis EPOTV-s ja nüüd siis taaskord televisoonis ALO-TV-s.

Kui meie alustasime selle teemaga, siis sellest ei räägitud nii palju nagu praegu, s.t ei olnud asutatud Läänemaa ärimeeste Koit Uusi ja Veiko Tišleri poolt AS Lääne Raudteed ning ei käidud ka nii tihti antud teemaga majandusministeeriumis arutlemas. Tänaseks on Riigikogus moodustatud ka Haapsalu raudtee toetusgrupp, millel on 53 liiget ehk siis meil on häälte enamus ja on ka ärimeeste poolt paika pandud kuupäev, mis ajaks peaks valmis olema Riisipere-Turba vaheline raudteelõik. Usun, et ka see saade on hoidnud seda teemat üleval selle kolme aasta jooksul.

Lähitulevikust aga nii palju, et nagu juba alguses mainitud saab näha saatesarja „Liiprid, mis võiksid kõnelda” 14. episoodi 31. detsembril kell 20:00 ALO-TV-s. Seekord annavad intervjuu Riigikogu Haapsalu raudtee toetusgrupi juht Lauri Luik, sama toetusgrupi liige Enn Eesmaa ja Riisipere-Haapsalu-Rohuküla raudtee ehituse hetkeseisust annab ülevaate AS Lääne Raudteest Rein Riisalu. Saatejuht on Hans Ulmiste.

Saatesarja viimast, 3. hooaega hakkame me aga tootma 2016. aasta suvel ja see peaks kõigi eelduste kohaselt eetrisse jõudma 2016 sügisel.

Mina tahaksin aga omalt poolt tänada meie seni valmis tehtud saadete meeskonda, nii meie endist saatejuhti Neeme Sihvi, kui ka praegust saatejuhti Hans Ulmistet, muidugi ka režissööri assistenti Heidi Randa, kes on meile väga suureks abiks olnud ja loomulikult ka kõiki inimesi, kes on olnud nõus osalema meie saadetes. Suured tänud Teile!

Rene Henri Rand

saatesarja produtsent